GTA 4 i Red Dead Redemption Remaster nie trafią na rynek? „Rockstar zrezygnował z kontynuowania projektów”

Plotka
2526V
GTA 4 Remaster
Wojciech Gruszczyk | 04.07, 18:13

Słaba jakość Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition może nieść za sobą fatalną wiadomość dla wielu graczy. Rockstar podobno zrezygnował z opracowania odświeżonych odsłon GTA 4 i Red Dead Redemption.

Od wielu miesięcy pojawiają się plotki, według których GTA 4 oraz Red Dead Redemption mają powrócić na rynek za pomocą remasterów, jednak według najnowszych przecieków – raczej nie powinniśmy czekać na odświeżone produkcje Rockstar.

Tez2, popularny informator związany z grami z serii Grand Theft Auto oraz Red Dead Redemption, otrzymał wiadomość, według której Rockstar zrezygnowało z opracowania kolejnych remasterów:

„Według wiarygodnego źródła, które zna plany Rockstar, remastery GTA IV i RDR1 były w planach już kilka lat temu, ale Rockstar zrezygnował z kontynuowania tych projektów.

Słaby odbiór trylogii DE może być powodem tej decyzji.

#GTAIV #RDR1”.

Tez2 to jedna z osób, która publikuje potwierdzone informacje, więc bardzo możliwe, że GTA 4 Remaster i Red Dead Redemption Remaster faktycznie znajdowały się w planach Rockstar, ale ostatecznie studio zrezygnowało z opracowania tych produkcji.

Według Take-Two GTA The Trilogy The Definitive Edition „znacznie przekroczyło oczekiwania”, ale bardzo możliwe, że wydawca nie narzekał na wynik gry biorąc pod uwagę słabą jakość portów, jednak sami deweloperzy liczyli na znacznie więcej.

Źródło: TezFunz2

Komentarze (82)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper