GTA 6 coraz bliżej? Materiał „w stylu Rockstar” rozgrzewa fanów i rodzi kolejne spekulacje

Gry (plotka)
3701V
GTA 6 teaser zajawka
Iza Łęcka | 26.06, 12:28

Wydaje się, że Bryan Zampella nie ma dość i po raz kolejny pragnie wystawić na próbę entuzjastów marki Grand Theft Auto wyczekujących na jakiekolwiek oficjalne informacje dotyczące nowej gry Rockstar. Ostatni filmik zamieszczony w mediach społecznościowych pobudził plotki na temat możliwej prezentacji.

Take-Two i Rockstar nie puszczają pary z ust oraz wstrzymują się przed ujawnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów dotyczących GTA 6. Choć oczekiwania są naprawdę wysokie, a po sukcesie obecnej odsłony społeczność czeka na jeszcze więcej atrakcji i nowości, Strauss Zelnick jest przekonany, że deweloperzy sprostają zadaniu i „osiągną perfekcję”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Mimo braku oficjalnych materiałów fani IP mogą jednak liczyć na Bryana Zampellę, który od kilku tygodni jest szczególnie aktywny w mediach społecznościowych i udostępnia specyficzne ujęcia – dla wielu obserwatorów są one jasnym sygnałem, że aktor, który najprawdopodobniej wcieli się w głównego bohatera Grand Theft Auto 6, przygotowuje na następne kroki producenta i wydawcy.

Podczas ostatniej transmisji na żywo na Instagramie Zampelli można było prześledzić specyficzną scenkę. Na pierwszym planie widzimy młodą kobietę przygotowującą drinki, natomiast w tle dojrzymy także aktora siedzącego na kanapie. W trakcie nalewania bohaterka dosypuje biały proszek do jednej szklanki i podaje specyfik do wypicia aktorowi. Mija kilka chwil, a mężczyzna pada na ziemię, a ona „dopełnia zbrodni”, uderzając kijem baseballowym o podłogę.

Filmik został zamieszczony także na Twitterze przez użytkownika o nicku _Dyllie_:

Jak możecie się domyślać, wielu graczy połączyło filmik z projektem Rockstar i przypisało mu głębsze znaczenie. Jedni twierdzą, że może to być scena żywcem wyciągnięta z produkcji, inni sądzą, że widziana kobieta użyczy swojego głosu Lucii, drugiej bohaterce. Do pełni szczęścia brakuje jednego – oficjalnego zwiastuna lub zajawki pokazującej GTA 6.

Źródło: GizChina

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper