Duże zainteresowanie produkcją Lies of P. Demo gry pobrano ponad milion razy w ciągu trzech dni

Gry
917V
Lies of P
Łukasz Musialik | 17.06.2023, 12:00

W zeszłym tygodniu NEOWIZ udostępniło publiczne demo gry na wszystkich platformach. Demo pozwala zagrać w dwa pierwsze rozdziały gry, w których poznajemy głównego bohatera, P, który budzi się w postapokaliptycznym Paryżu i szuka swojego twórcy.

Demo gry okazało się być wielkim sukcesem i zostało pobrane ponad milion razy w ciągu trzech dni od premiery. To pokazuje duże zainteresowanie grą i jej oryginalną koncepcją. Gra łączy elementy akcji, skradanki i horroru, a także oferuje rozbudowany system walki i rozwoju postaci. 

Dalsza część tekstu pod wideo

W grze możemy korzystać z różnych broni białych i palnych, a także z Legion Arm, mechanicznych ramion, które dają nam dodatkowe moce i umiejętności. Gra pozwala nam też podejmować wybory moralne, które wpływają na fabułę i losy bohaterów.

Lies of P to gra RPG inspirowana historią Pinokia i twórczością H.P. Lovecrafta. Gra jest tworzona przez studio NEOWIZ i ma się ukazać we wrześniu 2023 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S i Xbox One. Gra będzie też dostępna od pierwszego dnia na Xbox Game Pass. Jeśli chcesz sprawdzić demo gry, możesz je pobrać ze sklepu PlayStation Store lub Microsoft Store. 

Źródło: mp1st.com

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper