Fallout 76 Droga do Atlantic City! Twórcy dziękują za wsparcie i zapraszają graczy na kolejną przygodę

Gry
940V
Fallout 76
Wojciech Gruszczyk | 11.06.2023, 19:33

Fallout 76 ma już 15 mln graczy, którzy chętnie odkrywają kolejne sekrety sieciowej produkcji. Deweloperzy postanowili podziękować społeczności za wielkie wsparcie, a zarazem zapowiedzieli nową przygodę.

W dniu premiery Fallout 76 nie prezentował oczekiwanej jakości, ale od tego czasu wiele się zmieniło. Deweloperzy przez wiele miesięcy dbali o usunięcie błędów, dopracowali gameplay i znacząco rozbudowali grę. Teraz pozycja świętuje kolejny sukces.

Dalsza część tekstu pod wideo

15 mln graczy sprawdziło już Fallout 76, co jest naprawdę znakomitym rezultatem i jak widać zainteresowani mogą liczyć na kolejne atrakcje. Studio podczas Xbox Games Showcase opublikowało ciekawy zwiastun.

Twórcy nie tylko dziękują fanom za wsparcie, ale na zainteresowanych czekają kolejne atrakcje – gracze mogą już teraz przygotować się na wyprawę do całkiem nowego miejsca poza Appalachami. Fani Fallouta 76 wyruszą do Atlantic City! Czujecie się zainteresowani? Na dalsze szczegóły dotyczące tej kolejnej przygody musimy zaczekać, jednak jak widać pozycja zostanie w przyszłości kolejny raz znacząco rozbudowana.

Źródło: Xbox Games Showcase

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper