Twórcy Lies of P tłumaczą opóźnienie premiery. Droższe wydanie gry zawiera wcześniejszy dostęp

Gry
1489V
lies of p
Wojciech Gruszczyk | 09.06.2023, 19:55

Studio Neowiz wydało krótkie oświadczenie, w którym odniosło się do krytycznych komentarzy niektórych graczy – zainteresowani podkreślają, że tytuł miał zadebiutować wcześniej. Firma jednak chce zaoferować graczom najlepsze doświadczenie.

Na Summer Game Fest mogliśmy zobaczyć efektowny zwiastun Lies of P, a jednocześnie na konsolach oraz PC zadebiutowało demo. Wielu graczy chwali wycinek produkcji, który pozwala sprawdzić system rozgrywki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fani gatunku podkreślają, że deweloperom udało się zadbać o świetną atmosferę – decyzja o zaoferowaniu wycinka Lies of P może okazać się strzałem w dziesiątkę, ponieważ wielu graczy może kupić grę właśnie z powodu tego fragmentu rozgrywki.

Studio postanowiło jednak zareagować na serię negatywnych komentarzy, którzy sądzili, że Lies of P zadebiutuje w sierpniu – wcześniej deweloperzy informowali, że właśnie w tym miesiącu chcą zaoferować grę.

Twórcy jednak podkreślają, że dodatkowy czas pozwoli im usprawnić przygodę i ostatecznie zaoferować lepszą produkcję.

Drodzy przyszli obywatele Krat, 

Mamy nadzieję, że podobał Wam się najnowszy zwiastun Lies of P z Summer Game Fest! Z niecierpliwością czekamy, aż wszyscy zanurzą się w zupełnie nowym demo, aby odkryć nasze niegdyś bogate miasto i mroczne sekrety w nim ukryte. Niektórzy z Was mogli zauważyć, że oficjalna data premiery, 19 września, jest nieco późniejsza niż pierwotnie zapowiadana sierpniowa data. Zespół uznał, że potrzebuje jeszcze kilku tygodni na dopracowanie gry, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia podczas premiery. Dziękujemy za zrozumienie i czekamy na Wasze przybycie do Hotelu Krat.

Warto jednak wspomnieć, że jeśli zdecydujecie się kupić droższe wydanie gry, to otrzymacie wcześniejszy (72 godziny) dostęp do produkcji.

Poznajcie nasze wrażenia z Lies of P.

Lies of P - 72 godziny

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper