Diablo 4 – pierwszy 100 lvl zdobyty. Gameplay pokazuje ogromną radość

Gry
4647V
Diablo 4 100 level Barbarzyńca
Iza Łęcka | 05.06, 08:31

54 godziny, 28 minut i 27 sekund – dokładnie tyle czasu zajęło pierwszemu śmiałkowi dobicie do maksymalnego poziomu w najnowszej, diabolicznej produkcji Blizzarda.

Co tu dużo mówić, Diablo 4 można śmiało uznać za jedną z najbardziej wyczekiwanych premier czerwca. Recenzenci są zgodni, że mamy do czynienia z bardzo solidną i mroczną pozycją, w której nie tylko historia, ale przede wszystkim system walki nie zawodzi.

Jeszcze przed debiutem tytułu deweloperzy Blizzarda podkręcali oczekiwanie i ogłosili konkurs koncentrujący się na uzyskaniu 100 levelu postaci w trybie hardcore – 100 najszybszych graczy zostanie nagrodzonych efektowną figurką ze swoim pseudonimem. Od piątku posiadacze droższych wersji produkcji ruszyli na serwery i przystąpili do zdobywania doświadczenia, choć niekoniecznie na najtrudniejszym i najbardziej ryzykownym poziomie.

Rob2628 jest pierwszym śmiałkiem, któremu udało się uzyskać 100 poziom bohatera w Diablo 4. Decydując się na Barbarzyńcę – jedną z najbardziej popularnych klas w wyścigu po maksymalny level – streamer oraz youtuber wraz z innymi graczami szczególnie dużo czasu spędzili w Champion’s Demise, gdzie mogli liczyć na spore gratyfikacje.

Nie musieliśmy czekać zbyt długo, a do Roba dołączyli kolejni gracze. Trzeba jednak podkreślić, że wyścig o zdobycie 100 lvl w Diablo 4 w trybie hardcore nadal trwa. Pamiętając o permanentnej śmierci i szybkiej utracie zdobytego doświadczenia fani IP muszą podchodzić do zmagań z nieco większą rezerwą, jednak jesteśmy już coraz bliżej poznania użytkownika.

Poniżej zobaczycie ostatnie chwile przed i po uzyskaniu najważniejszego poziomu.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo 4.

Źródło: PCGamer

Komentarze (117)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper