Diablo 4 – trwa walka o pierwszy 100 lvl. Która klasa dominuje?

Gry
11367V
Diablo 4 Inarius
Wojciech Gruszczyk | 02.06, 18:21

Najwięksi fani Diablo walczą o zdobycie 100 poziomu doświadczenia w normalnym oraz hardcorowym trybie Diablo 4. Walka o maksymalny lvl trwa w najlepsze i aktualnie (pod względem najwyższego lvl) na serwerach dominują dwie klasy.

Redakcja Diablobuilds prowadzi transmisję i na żywo obserwuje najlepszych graczy Diablo 4 – dziennikarze przeskakują pomiędzy streamami i przedstawiają rankingi softcore oraz hardcore. W rezultacie możemy zauważyć walkę graczy, którzy chcą jako pierwsi na świecie zdobyć 100 poziom doświadczenia.

Jak wiadomo w przypadku HC ma to duże znaczenie, ponieważ pierwsza setka zainteresowanych zgarnie nagrody – Blizzard przygotował ciekawe wydarzenie, w którym niestety nie mogą brać udział wszyscy gracze.

Stream potwierdza również ciekawą sytuację – aktualnie barbarzyńcy i łotrzyce prezentują się najlepiej w obu zestawieniach. W TOP2 mamy po jednym z przedstawicieli obu wymienionych klas, ale na pewno warto zwrócić uwagę, że rankingi są dość wyrównane i przynajmniej aktualnie nie widzimy sytuacji, by jedna ze specjalizacji zajmowała większość miejsc w stawce.

W TOP10 softcore mamy obecnie – 4 x barbarzyńców, 2 x łotrzyce, 2 x druidów, 1 x nekromantę i 1 x czarodziejkę. Ciekawie sytuacja wygląda w TOP 10 hardcore – 4 x czarodziejki, 2 x łotrzyce, 2x barbarzyńców i 2 x druidów.

Tak prezentuje się ranking w momencie publikacji wiadomości:

undefined

W HC pojawiają się czarodziejki nie bez powodu – jak wiadomo tutaj śmierć jest bardzo dotkliwa, więc gracze muszą szybko uciekać, a teleport pozwala uniknąć największych niebezpieczeństw.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo 4.

Źródło: gamesradar

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper