Diablo 4 z wyzwaniem dla prawdziwych hardcorowców. Gracze mogą wygrać nagrodę, ale nie wszyscy są zadowoleni

Gry
1626V
Diablo 4 wyzwanie
Wojciech Gruszczyk | 29.05, 11:58

Blizzard zaprosił graczy na specjalne wydarzenie związane z premierą Diablo 4. Gracze mają mierzyć się z jak najszybszym zdobyciem 100 poziomu doświadczenia, co biorąc pod uwagę okoliczności może być naprawdę wymagające.

Blizzard ogłosił wyzwanie „Make Your Mark”, które ma zachęcać graczy do wymaksowania pierwszej postaci w Diablo 4. Twórcy chcą nagrodzić największych fanów IP, ponieważ zainteresowani za swoje dokonanie mogą otrzymać specjalną nagrodę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Do pierwszych 1000 graczy, którzy zdobędą 100 poziom doświadczenia w Diablo 4 i udowodnią swój wyczyn, zostanie wysłana figurka z ich pseudonimem. Problemem okazują się okoliczności, ponieważ zainteresowani mają mierzyć się z rozgrywką w trybie hardcorowym, czyli śmierć jest równoznaczna z rozpoczęciem zabawy od początku.

Jest to naprawdę ciekawe zadanie, ale nie wszyscy są zadowoleni. Część fanów IP podkreśla, że firma chce zachęcić graczy do niezdrowej rywalizacji, która może wywołać sporo problemów zdrowotnych.

Społeczność zarzuciła także firmie faworyzowanie dziennikarzy, więc Blizzard potwierdził, że osoby biorące udział w przygotowywaniu recenzji nie mogą brać udziału w wydarzeniu.

Gracze podkreślają, że Blizzard powinien „wyznaczyć” ile nagród mogą zgarnąć przykładowo streamerzy, którzy będą przez cały dzień grać i nie muszą przejmować się żadnymi ograniczeniami, bo i tak zarabiają przez pokazywanie swojej rozgrywki. Taki konkurs zdaniem społeczności ma faworyzować osoby, które mogą pozwolić sobie na kilkudniową grę bez przerwy.

Myślisz, że możesz oszukać śmierć?

Osiągnij 100 lvl w trybie hardcore i zatweetuj #Diablo4Hardcore z dowodem, aby Twoja nazwa użytkownika została uwieczniona na posągu Lilith.

Oferta ograniczona do 1000 pierwszych osób, obowiązują ograniczenia: https://blizz.ly/4294DLg

Start 1 czerwca.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo IV.

Źródło: Diablo

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper