The Office – kobieca wersja kultowego serialu nadciąga. Znamy pierwsze szczegóły

Filmy/seriale
1354V
The Office trafi na Netflix! Platforma potwierdza datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 01.06.2023, 16:01

„The Office” to kultowa produkcja i w kolejnych krajach powstają nowe wersje historii. Polacy mogli już zobaczyć dwa sezony rodzimej edycji, a Amazon postanowił zamówić australijską wersję. Ze względu na casting, projekt jest nazwany „kobiecą wersją The Office”. 

Redakcja Variety przedstawiła pierwsze informacje na temat australijskiej wersji „The Office” – w tym wypadku Felicity Ward wcieli się w główną bohaterkę i zostanie szefową firmy produkującej opakowania Flinley Craddick.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy w przypadku historii zdecydowali się na ciekawy wątek – Hannah Howard dowie się, że jej oddział ma zostać zamknięty, a pracownicy zostaną wysłani do pracy zdalnej z własnych domów. Dyrektor generalna rozpocznie starania, by móc zatrzymać zespół w biurze.

„The Office Australia” to już 13. wersja kultowej historii i opowieść będzie miała trafić na Prime Video – polska wersja jest dostępna na Canal+. 

W czerwcu mają rozpocząć się zdjęcia do „The Office Australia” i na dobry początek aktorzy mają przygotować 8. odcinków. Opowieść zostanie wyemitowana w niemal wszystkich krajach na Prime Video w 2024 roku – jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie będą mogli oglądać historii na platformie Amazonu.

Źródło: Variety

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper