Polska streamerka dostała udaru podczas relacji. Kasix trafiła do szpitala

Gry
5083V
Kasix
Wojciech Gruszczyk | 31.05, 17:59

Jedna z najpopularniejszych streamerek w Polsce najbliższe kilka dni spędzi w szpitalu. Katarzyna Paciorek potwierdziła, że dostała udaru podczas swojej ostatniej audycji, co zostało dostrzeżone przez część jej widzów.

Kasix może pochwalić się wielką publiką, ponieważ streamerkę średnio ogląda około 1402 widzów, którzy mają okazję obserwować jej rozgrywkę w różne produkcje. Katarzyna chętnie także komentuje sytuacje ze świata polskich influencerów. 

Podczas ostatniej audycji 25-latka źle się poczuła i zasygnalizowała swoim widzom, że musi zakończyć audycję, ponieważ zdrętwiała jej lewa ręka oraz noga. Na szczęście Kasix otrzymała szybką pomoc – jej partner zadzwonił po karetkę. 

Kasix spędzi najbliższe dni w szpitalu, gdzie przejdzie serię badań. Niepokojąca sytuacja ze streamu została zarejestrowana przez jednego z widzów, który przygotował klip.

W zeszłym roku widzowie NBC obserwowali, jak prezenterka stacji przeszła udar podczas audycji – w tym wypadku współpracownicy odpowiednio zareagowali. 

Warto przypomnieć, że objawy udaru to między innymi: kłopoty z mówieniem i rozumieniem mowy innych osób, paraliż lub drętwienie twarzy, rąk lub nóg, problemy z widzeniem, kłopoty z chodzeniem oraz ból głowy.

Źródło: Donald.pl

Komentarze (121)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper