PlayStation kluczowym sponsorem Guerrilla Collective. Gracze mogą liczyć na pokaz małych perełek

Gry
641V
PlayStation Indies
Wojciech Gruszczyk | 31.05, 21:13

Na PlayStation Showcase nie zabrakło mniejszych, niezależnych produkcji, ale Sony inwestuje w kolejne tytuły. Na Guerrilla Collective nie zabraknie gier, które w przyszłości trafią na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Gracze z całego świata wyczekują teraz na Summer Game Fest, który odbędzie się 8 czerwca, ale nie możemy zapomnieć o innych imprezach. Dzień wcześniej fani mniejszych pozycji będą mogli sprawdzić nowości przygotowane przez organizatorów Guerrilla Collective.

Redakcja Pushsquare zauważyła, że podczas imprezy możemy być świadkami prezentacji kilku ciekawych tytułów dla fanów PlayStation, ponieważ japońska korporacja jest „jednym z kluczowych sponsorów” imprezy.

Guerrilla Collective nie pokaże największych pozycji z segmentu AAA, ale jeśli gracie w indyczki, to na pewno warto zainteresować się wydarzeniem, ponieważ wśród prezentowanych gier na pewno będzie WrestleQuest.

Możemy podejrzewać, że część tytułów w niedalekiej przyszłości pojawi się na między innymi PlayStation 5 i PlayStation 4.

Guerrilla Collective odbędzie się 7 czerwca o 18:00.

Źródło: Pushsquare

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper