Psychonauts 3 może znajdować się w produkcji. Xbox opublikował ciekawy teaser

Gry (plotka)
715V
Psychonauts 2 nie jest dostępny po polsku, bo studio „nie ma obecnie budżetu”. Twórcy potwierdzają problem
Wojciech Gruszczyk | 29.05.2023, 16:32

Microsoft może w niedalekiej przyszłości zapowiedzieć kolejną grę Double Fine Productions. Xbox ANZ opublikował zajawkę, która została bardzo szybko połączona przez graczy z potencjalną zapowiedzią Psychonauts 3.

W 2021 roku na konsolach oraz PC zadebiutował Psychonauts 2. Gra rozwijana przez Double Fine Productions i ostatecznie wydana przez Xbox Game Studios została doceniona przez graczy oraz branżę. Twórcy od tego czasu nie ujawnili swojej kolejnej pozycji, ale możemy mieć pewność, że Tim Schafer ze swoim zespołem pracuje nad przygodą dla Microsoftu – w końcu studio zostało przejęte w 2019 roku, ale przez pierwsze lata deweloperzy rozwijali drugą opowieść Raza.

Dalsza część tekstu pod wideo

Xbox ANZ dość niespodziewanie na ponad tydzień przed pokazem Microsoftu opublikowało zajawkę, która nie jest specjalnie odkrywcza. Widzimy tutaj 9 liter, z których z łatwością możemy stworzyć dwa słowa: „Psycho” oraz „XXX”.

CO TO ZNACZY?

nie, proszę, poważnie, niech ktoś nam pomoże

Nie mamy pewności, co planuje zespół, ale biorąc pod uwagę okoliczności (studio od lat pracuje nad nowym tytułem i zbliża się prezentacja Microsoftu), może tym razem Tim Schafer nie będzie nas męczyć wieloletnim wyczekiwaniem na Psychonauts 3?

Źródło: XboxANZ

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper