Knights of the Old Republic Remake wciąż powstaje według oficjalnego dokumentu. KOTOR zmierza na PS5 i PC

Gry
1166V
KOTOR REmake
Bartosz Dawidowski | 29.05.2023, 10:14

W zeszłym tygodniu pojawiły się plotki, że Knights of the Old Republic Remake może znajdować się w kiepskim stanie i nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Niektórzy sugerowali, że projekt zostanie skasowany. Mamy już oficjalne stanowisko wydawcy w tej kwestii.

W najświeższym raporcie Embracer Group, dotyczącym okresu od kwietnia 2022 do marca 2023 roku, wydawca potwierdził, że cały czas prowadzone są prace nad Knights of the Old Republic Remake. Niestety w dokumencie nie ma ani słowa choćby o przybliżonym terminie premiery. Embracer Group potwierdza tylko, że KOTOR Remake trafi na PS5 oraz PC.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pewien niepokój może wywoływać brak ujawnionego zespołu deweloperskiego, który zajmuje się kreacją Knights of the Old Republic Remake. Embracer Group również w swoim raporcie finansowym nie umieścił tej informacji. Według redakcji Bloomberga tworzeniem KOTOR Remake zajmuje się obecnie niesprecyzowana grupa z Saber Interactive. Przygotowanie Knights of the Old Republic Remake powierzono pierwotnie studiu Aspyr, ale według przecieków wewnętrzne demo, stworzone przez ten zespół, zrobiło kiepskie wrażenie na zarządzie Embracer Group, w związku z czym podjęto decyzję o zmianie deweloperów. Według informatorów Bloomberga w związku z tym premiery można się spodziewać dopiero w 2025 roku.

Źródło: https://www.pcgamer.com/knights-of-the-old-republic-remake-shows-faint-flickering-sign-of-life-in-publisher-report/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper