Fairgame$ od PlayStation otrzyma betę? Gracze rozwiązali zagadkę i szykują się na testy nowej gry

Gry
1075V
Fairgame$
Wojciech Gruszczyk | 26.05.2023, 14:30

Na PlayStation Showcase zobaczyliśmy zwiastun Fairgame$, czyli pierwszej gry studia Haven. Zespół został przejęty w lipcu zeszłego roku i już teraz otrzymał możliwość zaprezentowania swojej produkcji szerokiej publice.

Zwiastun Fairgame$ nie odpowiedział na wiele trudnych pytań, ale deweloperzy postanowili zabawić się ze społecznością. Materiał zawiera kod QR, który zaprowadził graczy do tajnej strony, ale w tym miejscu niezbędne jest podanie kodu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak się okazuje, zagadka nie była zbyt trudna, ponieważ na samym początku zwiastuna pojawił się 12 znakowy kod (H28E-N788-D46S), który wystarczy podać, by móc przejść do kolejnego etapu – Sony prosi graczy o podanie swoich danych i odpowiedzenie na dwa pytania.

Podstrona została nazwana „Register For Access”, co sugeruje, że gracze otrzymają dostęp do produkcji. Bardzo możliwe, że deweloperzy planują betę Fairgame$ i właśnie w taki sposób postanowili zaprosić zainteresowanych do nowego IP.

Aktualnie Sony nie potwierdziło, kiedy Fairgame$ ma zadebiutować, ale bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku odbędą się testy nowego IP.

Fairgame$ beta

Źródło: Resetera

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper