Assassin's Creed Mirage debiutuje w dobrej cenie. Zwiastun z rozgrywką pokazuje zawartość z Prince of Persia

Gry
4393V
Assassin's Creed
Iza Łęcka | 26.05, 09:51

12 października odbędzie się premiera nowej części Assassin's Creed. Ubisoft ruszył z kopyta z kampanią promocyjną i zachęca kolejnych klientów do zakupów. Na świeżutkim materiale możemy przyjrzeć się droższemu wydaniu, w którym znajdzie się zawartość inspirowana serią Prince of Persia.

Najnowsza przygoda osadzona w uniwersum skrytobójców została zaprezentowana na pokazie Sony – efektowny zwiastun wskazuje, że francuski gigant może szykować się na intensywne miesiące. Tytuł prezentuje się bardzo dobrze, przywodzi na myśl pierwsze odsłony serii i może przynieść pewne odświeżenie w IP.

Assassin's Creed Mirage trafił już do cyfrowych sklepów i jest dostępny w standardowym wydaniu za zaledwie 229,90 zł. Cena wydaje się naprawdę zadowalająca, bowiem znacznie starsze odsłony jak Assassin's Creed Origins czy Assassin's Creed Odyssey wciąż kupimy w PlayStation Store za 289 zł. 

Ubisoft mógł wprowadzić korzystniejszą ofertę ze względu na pewien istotny czynnik – jak wskazują nieoficjalne doniesienia, Assassin's Creed Mirage będzie znacznie krótszy niż wspomniane części. Gra początkowo miała być fabularnym dodatkiem do Assassin's Creed Valhalla, jednakże po pewnych analizach zapadła decyzja o rozbudowaniu tytułu i utworzeniu samodzielnej produkcji.

Na najnowszym zwiastunie przedstawiono Assassin's Creed Mirage Deluxe Edition – w tym wypadku za 279 zł otrzymamy grę chociażby na PS5 i PS4, jak również cyfrowe dodatki (odzienie, skórki dla orła i wierzchowca, sztylet oraz miecz), cyfrowy artbook, ścieżkę dźwiękową, Pakiet Mentora oraz 3 dodatkowe pakiety kosmetyczne. Inspiracją dla stworzenia wskazanej zawartości jest seria Prince of Persia. 

Ekipa odpowiedzialna za najnowszą część serii Assassin's Creed w 100% wykorzystuje potencjał Mirage – produkcja nie tylko przypomina pierwsze AC, ale dzięki umiejscowieniu wydarzeń autorzy oferują elementy nawiązujące do innej znanej marki, na której powrót czeka wielu graczy.

Źródło: YouTube.com, ceny z PlayStation Store

Komentarze (102)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper