Starfield ma otrzymać limitowany kontroler i słuchawki. Poznaliśmy cenę oraz datę ujawnienia

Gry
1238V
Xbox Starfield kontroler
Wojciech Gruszczyk | 25.05, 20:54

W kwietniu wyciekły zdjęcia kolejnego kontrolera do Xboksa. Microsoft ma wykorzystać premierę Starfielda, by zaproponować graczom pad przygotowany z myślą o najnowszej grze Bethesdy. Po kilku tygodniach od przecieku, informacje o urządzeniu potwierdził billbil-kun.

Znany insider już kilka dni temu wspomniał, że Microsoft ma szykować nowy sprzęt i dzisiaj przedstawił informacje. billbil-kun informował o urzązeniach o kodowej nazwie „Ogden” oraz „Orren” i teraz może rzeczywistości potwierdzić, że amerykańska korporacja przygotowała propozycje na premierę Starfielda.

Microsoft szykuje bezprzewodowy kontroler za 74,99 euro i słuchawki za 124,99 euro – limitowane produkty będą w odpowiedni sposób upiększone motywami ze Starfielda.

Insider jest również przekonany, że prezentacja odbędzie się 11 czerwca 2023 roku podczas zbliżającego się wielkimi krokami Xbox Games Showcase 2023. billbil-kun sugeruje również, że choć urządzenia powinny trafić na rynek na początku września (razem ze Starfieldem) to prawdopodobnie akcesoria zostaną wrzucone do sklepów w momencie pokazu.

Nie możemy mieć pewności, jak ostatecznie produkty będą wyglądać, ale warto przypomnieć design kontrolera ze Starfielda, który dość niespodziewanie pojawił się w Chinach.

Starfield Xbox

Źródło: dealabs

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper