Space Marine 2 wygląda świetnie. Gameplay pokazuje walkę – zaprezentowano kolekcjonerkę

Gry
1284V
Space Marine 2
Wojciech Gruszczyk | 25.05, 18:56

Fani uniwersum Warhammer mogą szykować się na sporo atrakcji. Space Marine 2 zbliża się wielkimi krokami i najnowszy gameplay pokazuje, że zainteresowani podczas rozgrywki zmierzą się z prawdziwymi hordami przeciwników.

Jeszcze w 2023 roku ma odbyć się premiera Space Marine 2 i pewnie podczas Summer Game Fest poznamy ostateczne szczegóły dotyczące debiutu. Twórcy jednak nie czekali na wydarzenie i już dzisiaj pokazali kilka ujęć z rozgrywki.

W Space Marine 2 wcielimy się w Kapitana Titusa, czyli przedstawiciela Kosmicznych Marines – bohater będzie niczym czołg przedzierał się przez kolejne hordy rywali, a podczas akcji wykorzysta ciężki sprzęt, ale chętnie zmierzy się z bestiami w bezpośrednich starciach. Sympatycy uniwersum powinni szykować się na naprawdę przyjemną rozgrywkę.

Gameplay dobrze pokazuje, jak twórcom udało się zadbać o atmosferę IP – gracze mogą liczyć na szereg krwawych scen i rywalizacji z ogromnymi grupami wrogów.

Focus potwierdził także Edycję Kolekcjonerską – klienci za 249,99 dolarów mogą kupić zestaw składający się z figurki, gry w pudełku, pakietu rozszerzeń, artbooka oraz steelboka.

Space Marine 2 Edycja Kolekcjonerska

Źródło: YouTube.com

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper