Metal Gear Solid Classic Collection nadciąga? Jez Corden potwierdza kolejne spekulacje

Gry (plotka)
2331V
Zwiastun Metal Gear Solid 2 w 4K. SI upiększa materiał i zapewnia nową jakość
Wojciech Gruszczyk | 24.05.2023, 16:31

Konami ma szykować się do premiery nie tylko Metal Gear Solid 3 Remake. Japończycy pracują również nad kolejną propozycją, która pozwoli graczom zapoznać się z wcześniej przygotowanymi historiami. Pakiet może zostać ujawniony w przyszłym miesiącu.

Czy Metal Gear Solid 3 Remake będzie jedną z dzisiejszych niespodzianek Sony na PlayStation Showcase? Już kilka godzin temu informowaliśmy, że Jez Corden z WindowsCentral potwierdził u swojego źródła istnienie odrestaurowanego MGS3.

Dalsza część tekstu pod wideo

To jednak nie koniec dobrych informacji – dziennikarz otrzymał także wiadomość o Metal Gear Solid Classic Collection. Pakiet ma zawierać oryginalne Metal Gear Solid 1, Metal Gear Solid 2 oraz Metal Gear Solid 3. Nie będzie to pełny remake, a „remaster w jakości HD”.

Jez Corden podkreśla, że to właśnie z tego powodu Metal Gear Solid HD 2&3 nie jest od pewnego czasu dostępny. Zdaniem redaktora: „Classic Collection zostanie ogłoszone w późniejszym terminie, prawdopodobnie w przyszłym miesiącu”.

Warto przypomnieć, że już wcześniej pojawiły się plotki dotyczące kolekcji remasterów, ale od kilku miesięcy nie otrzymaliśmy pozytywnych informacji na temat pakietu. 

Źródło: WindowsCentral

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper