PS5 Pro „prawdopodobnie” zadebiutuje. Prezes Take-Two wspomniał o nowych konsolach

Gry
3404V
ps5 pro
Wojciech Gruszczyk | 18.05, 17:30

W ostatnich tygodniach pojawiło się kilka plotek dotyczących PS5 Pro i temat ulepszonej, aktualnej generacji skomentował Strauss Zelnick. Prezes uważa, że nawet jeśli sprzęt zadebiutuje, to nie wpłynie on znacząco na rynek.

W przyszłym tygodniu odbędzie się PlayStation Showcase, podczas którego na pewno zobaczymy szereg nowych gier. Czy Sony przedstawi także odświeżony model PS5? Według plotek korporacja może na tym wydarzeniu pokazać urządzenie z wyciąganym napędem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nie milkną jednak plotki dotyczące mocniejszych platform Sony oraz Microsoftu – Strauss Zelnick został zapytany na spotkaniu z inwestorami, czy takie konsole powstaną i dyrektor generalny Take-Two zaskoczył twierdząc, że „prawdopodobnie tak”.

Prezes nie uważa jednak, że PS5 Pro i nowy Xbox mogą cieszyć się wielkim zainteresowaniem, ponieważ PS4 Pro i XOne X „nie wpłynęły znacząco na biznes”.

Strauss Zelnick jest prezesem jednej z największych korporacji w naszej branży, więc jeśli Sony oraz Microsoft planują nowy sprzęt, to on na pewno doskonale o tym wie. CEO raczej nie mógł powiedzieć za dużo, jednak jego słowa są odbierane przez wielu graczy bardzo jednoznacznie.

Jeśli nawet PS4 Pro i XOne X nie zmieniły branży dla Take-Two, to producenci raczej nie narzekali. Gracze chętnie sięgnęli po ulepszone wersje PS4 i XOne, więc pewnie podobną sytuację zobaczymy z aktualną generacją.

Źródło: Gamesindustry.biz

Komentarze (162)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper