Avatar: Istota wody już wkrótce w Disney+! Znamy datę premiery

Filmy/seriale
9004V
Avatar Istota wody
Wojciech Gruszczyk | 15.05, 18:06

Mamy dobrą wiadomość dla widzów, którzy chcą doświadczyć „Avatar: Istota wody” we własnym salonie za pomocą SVOD. Historia już wkrótce zadebiutuje na Disney+ – korporacja opublikowała zwiastun i potwierdziła datę premiery.

„Avatar: Istota wody” to druga część wielkiej serii Jamesa Camerona. Historia trafiła na wielki ekran pod koniec 2022 roku i film wygenerował 2,32 mld dolarów w box office – to trzeci najlepiej zarabiający film w historii. Tylko „Avangers: Endgame” (2,799 mld) oraz „Avatar” (2,923 mld) osiągnęły lepszy wynik.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz Disney potwierdził bardzo dobrą wiadomość dla widzów, którzy chcą sprawdzać każdy najmniejszy detal z opowieści i wgłębiać się w poszczególne sceny – 7 czerwca „Avatar: Istota wody” trafi do Disney+. 

Jest to kolejna duża propozycja korporacji, która w najbliższym czasie zadebiutuje w ramach SVOD – 17 maja „Ant-Man i Osa: Kwantomania” trafi na serwery Disney+. 

Jak widać Disney potrafi korzystać ze swoich największych IP, by zachęcać kolejnych widzów do swojej oferty. „Avatar: Istota wody” jest bez wątpienia propozycją, która może zainteresować entuzjastów SVOD.

Warto przypomnieć, że James Cameron ma konkretny plan na to IP – 20 grudnia 2024 roku zadebiutuje „Avatar 3”, 18 grudnia 2026 roku „Avatar 4”, a 22 grudnia 2028 roku będziemy świadkami premiery „Avatar 5”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper