Microsoft zaoferował 37 z 50 obiecanych gier. Firma zrealizowała 74% celu

Gry
2159V
Xbox logo
Wojciech Gruszczyk | 08.05.2023, 16:35

Microsoft na ubiegłorocznym Xbox & Bethesda Games Showcase zaprezentował grafikę i zapowiedział dostarczenie 50 gier w 12 miesięcy. Biorąc pod uwagę, że już w przyszłym miesiącu odbędzie się kolejna impreza – możemy podsumować działania korporacji. 

Zeszłoroczny Xbox & Bethesda Games Showcase przyniosło nam kilka ciekawych zapowiedzi, ale również otrzymaliśmy zapewnienie dostarczenia na Xboksy 50 gier w 12 miesięcy. Firma w wielu przypadkach nie zawiodła i zaoferowała graczom wiele znakomitych gier.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fani Xboków i Xbox Game Pass mogli zagrać w między innymi Persona 5 Royale, A Plague Tale: Requiem, Wo Long: Fallen Dynasty czy też Redfall. Okazuje się, że ostatecznie (biorąc pod uwagę zbliżające się premiery) zagraliśmy w 37 z 50 tytułów.

Opóźnienie takich produkcji jak Warhammer 40,000: Darktide (wersja na Xboksy), ARK 2, STALKER 2 oraz Flintlock: The Siege of Dawn nie jest związana z działaniami Microsoftu. To deweloperzy potrzebowali więcej czasu i gry mają trafić na konsole oraz do usługi Microsoftu w następnych miesiącach.

74% gier, które Xbox obiecał na Xbox Showcase w zeszłym roku, jest już dostępnych. (37 gier z 50)

13 gier, które nie zostały jeszcze wydane, przedstawia się następująco:

- Warhammer 40,000: Darktide Xbox version (wersja na PC dostępna)
- Lightyear Frontier
- Party Animals 
- Starfield (will be released on Sep 6)
- Forza Motorsport 
- Ara History Untold 
- S.T.A.L.K.E.R. 2 
- Flintlock: The Siege of Dawn
- Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes
- ARK 2
- Replaced 
- Ereban: Shadow Legacy
- COCOON

Biorąc pod uwagę okoliczności, za które nie zawsze odpowiadają studia Microsoftu, 74% zrealizowanego celu nie wygląda źle. Musimy pamiętać, że Starfield ma datę premiery, Forza na pewno trafi do graczy w następnych miesiącach, a informacje o Ara History Untold powinniśmy otrzymać na początku czerwca.

Źródło: KoreaXboxnews

Komentarze (131)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper