Agnieszka Grochowska niczym Liam Neeson. Dzień Matki od Netflix na pierwszym zwiastunie

Filmy/seriale
2006V
Agnieszka Grochowska x Liam Neeson - Dzień Matki Netflix
Wojciech Gruszczyk | 28.04, 14:00

Netflix w maju zaproponuje widzom dwa filmy o matkach, które muszą pokonać groźnych przestępców, by uratować swoje dzieci. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć „Matkę” z Jennifer Lopez, a teraz nadszedł czas na „Dzień matki” z Agnieszką Grochowską.

Netflix chce świętować tegoroczny Dzień matki (26 maja) w wyjątkowy sposób i już 12 maja zadebiutuje „Matka” z Jennifer Lopez, następnie zobaczymy „Dobra zła matka” (koreański serial dramatyczny, 20 maja) i pod koniec miesiąca zadebiutuje „Dzień Matki” (24 maja).

Netflix Polska właśnie zaprezentował ostatnią opowieść i podczas oglądania zwiastuna miałem wrażenie, że twórcy w mocny sposób inspirowali się „Uprowadzoną”. Agnieszka Grochowska wcieli się w Ninę – byłą agentkę, która zostawiła syna, by wykonywać niebezpieczne misje, a teraz on zostaje porwany.

Kiedy syn, którego nigdy nie poznała zostaje porwany, była agentka Nina użyje wszystkich swoich umiejętności, aby sprowadzić go bezpiecznie do domu. Niezależnie od tego, kto stanie na jej drodze.

Na materiale usłyszycie słowa: „Gdzie jest chłopak? Zrobisz mu coś, to Cię zabiję”, które od razu skojarzyłem z kultowym tekstem z „Uprowadzonej”: „Zacznę Cię szukać, a gdy Cię znajdę, to Cię zabiję”.

Trudno aktualnie powiedzieć, jak ostatecznie będzie prezentować się „Dzień Matki” od Netflix, ale fani kina akcji z agentkami-mamuśkami otrzymają w maju na Netflix aż dwie produkcje.

Dla przypomnienia, sprawdźcie też zwiastun „Matki” z Jennifer Lopez.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper