Gran Turismo 7 z kwietniową aktualizacją. Bolidy Super Formula trafiły do gry

Gry
1946V
Gran Turismo 7 F1
Iza Łęcka | 27.04.2023, 09:57

Polyphony Digital kontynuuje rozbudowę Gran Turismo 7 poprzez kolejne aktualizacje – najnowszy pakiet plików powinien w szczególności zwrócić uwagę entuzjastów bardzo szybkiej jazdy. W produkcji znalazły się bolidy Super Formula 2023.

Ostatnie wyścigi doświadczonego, japońskiego studia systematycznie otrzymują nową zawartość, dlatego nie zapominajmy o kwietniowej paczce przygotowanej do pobrania. Po zaoferowaniu rozgrywki do 120 fps świeżutkie zmiany nie należą do zbyt okazałych, lecz należy podkreślić, że gracze otrzymają możliwość dodania do garażu czterech nowych samochodów. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy przygotowali klasycznego Jaguara XJ220, który powstawał w latach 1992-1994, a we wskazanym okresie producent opracował zaledwie 281 egzemplarzy aut. To jednak dopiero początek, bowiem do pozycji trafiły także takie modele jak Mercedes-AMG GT3 '20, Dallara SF23 Super Formula / Toyota '23 oraz Dallara SF23 Super Formula / Honda '23.

W Gran Turismo 7 uwzględniono nowe zawody Super Formula, natomiast w Café pojawią się dwa dodatkowe menu – Kolekcja Shelby (co najmniej 41. poziom kolekcjonera) i Kolekcja Alpine (co najmniej 35. poziom kolekcjonera). Deweloperzy dodali dwa polecane obiekty w Scapes (North Yorkshire i Miyazaki).

Najważniejsze nowości z aktualizacji zostały zaprezentowane na poniższym zwiastunie. Nie ulega wątpliwości, że Japończycy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i nadal zamierzają rozwijać GT7, przynosząc sympatykom gatunku kolejne atrakcje.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: GranTurismo

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper