PS Plus na maj wyciekło! Tylko nieliczni będą zadowoleni...

Gry (plotka)
10415V
PS PLUS NOWY
Iza Łęcka | 26.04, 12:32

Nie musieliśmy czekać na późnego popołudnia, by poznać nową ofertę Japończyków. Przedsiębiorstwo zaoferuje subskrybentom swojego popularnego abonamentu trzy tytuły, ale tym razem tylko część graczy ucieszy się z zestawienia.

Od kilkunastu miesięcy włodarze PlayStation nie mogą zrobić niespodzianki swoim graczom - a wszystko za sprawą informatora o pseudonimie billbil-kun. Po względnej ciszy insider ponownie przedstawił przed czasem listę pozycji zmierzających do PS Plus.

Oferta PS Plus na maj może nie zadowolić zbyt wielu klientów - w ramach wariantu Essential gracze sprawdzą takie produkcje jak GRID Legends, Chivalry 2 oraz Descenders. Tym samym społeczność będzie mogła sprawdzić wyścigi debiutujące w zeszłym roku, propozycję koncentrującą się na ekstremalnej odmianie kolarstwa górskiego oraz przystąpi do zmagań osadzonych w średniowiecznych realiach.

PS Plus na maj

  • GRID Legends (PS5 | PS4) 
  • Chivalry 2 (PS5 | PS4)
  • Descenders (PS5 | PS4)

PS Plus na maj 2023

Nie ukrywajmy, w minionych miesiącach, kiedy do dyspozycji subskrybentów oddane zostały chociażby takie tytuły jak Battlefield 2042, Destiny 2 Beyond Light, Sackboy Wielka Przygoda czy debiutujące niedawno Meet Your Maker, mogliśmy mówić o bardzo różnorodnych i interesujących produkcjach. Nadciągające zestawienie może nie usatysfakcjonować części społeczności - Chivalry 2 jest grą szczególnie wartą uwagi - lecz pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie Sony.

Przypomnijmy, że jedna z ostatnich plotek sugerowała dodanie do abonamentu nadciągającej odsłony serii Age of Wonders.

Źródło: dealabs

Komentarze (124)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper