PS Plus na kwiecień dostępne. Gracze mogą sprawdzać 3 gry – na liście premierowa produkcja

Gry
6593V
PS Plus
Wojciech Gruszczyk | 04.04, 11:07

Sony właśnie udostępniło ofertę PS Plus Essential na kwiecień. Zestawienie jest ciekawe, ponieważ tym razem firma nie tylko zapewnia trzy gry, ale jednocześnie na zestawieniu pojawia się tytuł, który dzisiaj debiutuje.

Japońska korporacja już w zeszłym tygodniu przygotowała graczy na zestawienie gier dla użytkowników podstawowego PlayStation Plus, a produkcje właśnie zostały zaoferowane klientom, więc zainteresowani mogą pobrać trzy gry:

Zestawienie jest tym razem naprawdę interesujące, ponieważ gracze otrzymają trzy zróżnicowane pozycje, a nie możemy jednocześnie zapomnieć, że Meet Your Maker dopiero debiutuje. Nie znamy jeszcze wielu opinii na temat pozycji, ale studio już potwierdziło plany rozwoju gry i fani mogą liczyć na kilka aktualizacji.

To dopiero początek oferty PlayStation Plus na kwiecień, ponieważ w przyszłym tygodniu Japończycy powinni ujawnić zestawienie produkcji przygotowanych dla użytkowników PlayStation Plus Extra i PlayStation Plus Premium. Gry trafią do klientów w okolicy 18 kwietnia.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper