Street Fighter 6 do sprawdzenia na kolejnych platformach. Demo wylądowało na Xboksach i PC

Gry
1054V
Street Fighter 6
Iza Łęcka | 26.04.2023, 11:36

Czasowa ekskluzywność na wersję demonstracyjną Street Fighter 6 dobiegła końca, dzięki czemu nadciągającą produkcję Capcomu mogą przetestować kolejni entuzjaści gatunku. Wycinek gry wylądował na serwerach Microsoftu oraz Valve.

Za 37 dni na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 oraz PC zadebiutuje Street Fighter 6, czyli najnowsza część uznanej serii, która po prezentacji wielu materiałów zapowiada się niezwykle obiecująco. Deweloperzy zadbali o pełnoprawną kampanię, szereg interesujących trybów sieciowych, dopieścili jakość oprawy oraz wprowadzili nowe mechaniki.

Dalsza część tekstu pod wideo

W zeszłym tygodniu odbył się pokaz nadciągającej odsłony, w trakcie którego nie tylko prześledziliśmy wiele ujęć z rozgrywki oraz poznaliśmy plany studia na następne miesiące. Przede wszystkim społeczność PlayStation doczekała się dobrej wiadomości – Japończycy udostępnili demo bijatyki na PS5 i PS4.

Sony zadbało o kilkudniową wyłączność na fragment produkcji, lecz wskazany czas minął i tym samym wersja demonstracyjna Street Fighter 6 została dodana na następne konsole oraz PC:

Możliwość sprawdzenia fragmentu pozycji będzie nie lada gratką szczególnie dla posiadaczy Xboksów, bowiem jak dobrze wiemy poprzednia część serii ominęła konsole Microsoftu. Najnowszy tytuł Capcomu od premiery znajdzie się na obecnej generacji Amerykanów, ale nie trafi na Xboksa One.

Źródło: Gematsu

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper