Street Fighter 6 na rozgrywce. Zangief pokazuje sztuczki nowej wojowniczce

Gry
928V
Street Fighter 6 Zangief
Wojciech Gruszczyk | 15.03.2023, 20:59

Zangief powróci do Street Fighter 6 i najnowszy gameplay pokazuje możliwości znanej postaci. Fighter walczy z Marisą, która dopiero raczkuje i w nadchodzącej odsłonie zaprezentuje swoje ruchy w grze Capcomu.

Za 79 dni odbędzie się premiera Street Fighter 6. Gra zmierza na PlayStation 5, Xboksy Series X|S, PlayStation 4 oraz komputery osobiste, a Capcom małymi krokami zachęca do bijatyki pokazując kolejne fragmenty rozgrywki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zangief pierwszy raz wystąpił w Street Fighter II i ten obywatel Rosji posiada bardzo charakterystyczny wygląd – ogromny wojownik od lat biega po arenach z irokezem oraz brodą, a podczas walki wykorzystuje chwyty oraz potężne ataki. Natomiast Marisa to rudowłosa wojowniczka, która również charakteryzuje się krępą budową – deweloperzy już podczas realizowania Street Fighter V chcieli opracować kobiecą, muskularną postać i najnowsza bohaterka jest „zaawansowaną formą” koncepcji.

Na filmie zobaczycie sporo ciekawych ruchów oraz wykorzystania nowych technik – na uwagę zasługuje kolorowa oprawa, która zbiera mieszane opinie, ale mam wrażenie, że koncepcja pasuje do całego uniwersum.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper