Flash pędzi na nowym zwiastunie. DC w końcu zapewni solidny film?

Filmy/seriale
2441V
Flash Batman
Wojciech Gruszczyk | 25.04.2023, 21:00

Warner Bros. Discovery właśnie opublikowało nowy zwiastun nadciągającego „The Flash”. Korporacja przygotowuje widzów na zbliżającą się premierę – na ekranie nie brakuje kilku znanych twarzy i materiał może faktycznie zachęcić do opowieści. 

W połowie lutego Warner Bros. Discovery opublikowało pierwszy zwiastun „The Flash”, który ucieszył wielu widzów, ponieważ korporacja pokazała Michaela Keatona – jak wiadomo aktor wróci do roli Batmana i będzie miał okazję współpracować z najszybszym bohaterem DC.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj korporacja przedstawiła widzom plakat oraz zapowiedziała publikację kolejnego materiału – jak widać małymi krokami zbliża się debiut „The Flash”, więc mamy teraz okazję sprawdzić kolejne ujęcia z przygody.

DC Extended Universe zostanie w 2023 roku rozbudowane o trzy filmy – 16 czerwca zadebiutuje „The Flash”, 18 sierpnia odbędzie się premiera „Blue Beetle”, a 20 grudnia zobaczymy „Aquaman and the Lost Kingdom”. 

Biorąc pod uwagę przyszłość DC, to zdecydowanie najważniejszą historią jest opowieść z Ezrą Millerem w roli głównej, ponieważ to właśnie ten film w pewien sposób zapoczątkuje Rozdział 1 – James Gunn przejął władze nad DC Studios i zapowiedział serię filmów.

Flash DC

Źródło: YouTube.com

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper