Flash na pierwszym zwiastunie. Film zakończy znane DC i otworzy drzwi do nowego uniwersum

Filmy/seriale
3856V
Flash - Batman
Iza Łęcka | 13.02.2023, 07:00

James Gunn ma wizję na nowe DC, a „Flash” będzie widowiskiem, który zakończy dotychczas znaną serię i pozwoli nakręcić nowe historie. Na ekranie zobaczymy wielu znanych bohaterów, a w obsadzie występuje między innymi Michael Keaton.

Włodarze DC i Warner Bros. Discovery w zeszłym roku musieli zmierzyć się z dość niespodziewanym, wizerunkowym problemem. Ezra Miller wpadł w różne kłopoty, a jego kontrowersyjne zachowanie bezsprzecznie wpływało na odbiór kinowego uniwersum. Aktualnie nie znamy jego dalszych losów, bo w nowym DC Jamesa Gunna nie wspomniano o nowym obrazie z Barrym Allenem, choć nieoficjalnie mówi się, że twórca podobno nie zrezygnował z krnąbrnego aktora. 

Dalsza część tekstu pod wideo

„Flash” będzie specjalnym widowiskiem, a jako 13. produkcja rozbudowująca DC Extended Universe zresetuje dotychczasową linię czasu i rozpocznie zupełnie nowe uniwersum - TUTAJ prezentowaliśmy szczegóły Rozdziału 1. W filmie występują Ben Affleck oraz Michael Keaton, którzy wcielą się w Batmanów, lecz jak za chwilę się przekonacie ważną rolę odegra także Sasha Calle jako Supergirl.

Biorąc pod uwagę okoliczności związane z DC, „Flash” wygląda całkiem interesująco i może przyciągnąć wielu widzów. Reżyser Andy Muschietti dotychczas zasłynął dzięki horrorom („To”, „To: Rozdział 2” oraz „Mama”), więc jego ostatni projekt mógł być sporym wyzwaniem, dzięki któremu zapoczątkował on swój udział w superbohaterskim kinie.

„Flash” zadebiutuje 16 czerwca. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (90)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper