Dying Light 3 nie zostanie dzisiaj zapowiedziany, lecz Techland pyta graczy o bohatera

Gry
763V
Dying Light 2
Iza Łęcka | 20.04.2023, 13:21

Wrocławskie studio najbliższe lata spędzi na rozbudowie Dying Light 2, lecz nie ulega wątpliwości, że prędzej czy później deweloperzy zajmą się kontynuacją swojej docenianej serii. W jednym z ostatnich wpisów w mediach społecznościowych Tymon Smektała wspomniał o produkcji i zadał społeczności ważne pytanie.

Techland w zeszłym tygodniu zapowiedział Dying Light 2 Gut Feeling Update, czyli specjalny pokaz, podczas którego otrzymamy szczegółowe informacje na temat nadciągającej aktualizacji do gry – wczoraj opublikowany został intensywny i krwawy trailer zapowiadający część atrakcji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wiemy, że wrocławianie od pewnego czasu nie tylko czuwają nad rozwojem marki Dying Light, ale również tworzą całkowicie nowe IP osadzone w świecie fantasy, lecz niektórzy fani mogli już nawiązywać do kwestii pełnoprawnej kontynuacji z krwiożerczymi zombiakami. W najnowszej wiadomości sprawę poniekąd skomentował Tymon Smektała – reżyser IP zapewnił, że Dying Light 3 nie zostanie dzisiaj zaprezentowany, za to zespół nadal pracuje nad patchem i jednocześnie zaprosił graczy do drobnej zabawy.

Sprostowanie: To nie jest zapowiedź Dying Light 3 :)

Ale - rozmawialiśmy dzisiaj, nadzorując ostatnie szczegóły przed aktualizacją Gut Feeling (3 dni do końca!), i nie mogliśmy się dogadać...

...Więc proszę o pomoc: jeśli zrobimy DL3, czy bylibyście najbardziej podekscytowani, gdyby głównym bohaterem był (jako "profesja"):

Najwięcej głosujących chciałoby się zagrać jako agent GRE, co w zasadzie umożliwiłoby zagłębienie się w niebezpiecznym uniwersum. Deweloperzy mają do dyspozycji naprawdę interesujący i obiecujący świat, który daje spore pole do popisu w kwestii wykreowania kolejnych historii. Szczerze mówiąc, chętnie zobaczyłabym, jak zarażeni przejmują kolejne miasta, bądź też inne kraje – dzięki temu rozwiązaniu byłoby jak najbardziej uzasadnione wcielenie się w agenta Global Relief Effort.

Stream prezentujący Dying Light 2 Gut Feeling Update odbędzie się dzisiaj o godzinie 20:00.

Źródło: Twitter: Tymon Smektała

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper