Dying Light 2 nie daje o sobie zapomnieć. Zapowiedziano wydarzenie przed samą premierą Dead Island 2

Gry
785V
Dying Light 2
Wojciech Gruszczyk | 17.04.2023, 17:58

Techland wykorzystuje sytuację i przed samą premierą Dead Island 2, polskie studio zorganizuje wydarzenie, które będzie miało przypomnieć graczom o Dying Light 2. Twórcy z Wrocławia mogą zapowiedzieć plany na drugą połowę roku.

Dying Light 2 zadebiutowało w zeszłym roku, ale Techland chce przez kilka najbliższych lat stale oferować nową zawartość. Gra otrzymała w zeszłym roku pierwszy fabularny dodatek, ale to podobno dopiero początek – kolejne nowości mają trafić do tytułu w nadchodzących miesiącach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Techland postanowił zorganizować wydarzenie nazwane „Gut Feeling Update”, które odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 20:00. Jest to na pewno ciekawy moment, ponieważ dzień później na rynku pojawi się Dead Island 2.

Jak wiadomo to Techland stworzył markę Dead Island, ale firma nie posiadała pełnych praw do IP, więc deweloperzy zdecydowali się stworzyć własne uniwersum – w międzyczasie na rynku pojawiły się dwie części Dying Light oraz cała masa dodatków.

Będzie to prawdopodobnie większe wydarzenie, ponieważ firma zaprasza nawet streamerów do przeprowadzenia relacji z imprezy. 

Dying Light 2 Gut Feeling Update

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper