The Last of Us otrzyma więcej niż dwa sezony. Craig Mazin: „Zostało wiele historii do opowiedzenia”

Filmy/seriale
1465V
The Last of Us Joel finał
Iza Łęcka | 17.04.2023, 12:08

Po zakończeniu 1. sezonu serialowych przygód Joela i Ellie oraz potwierdzeniu uzyskania znakomitego rezultatu możemy liczyć na kolejne doniesienia dotyczące „The Last of Us”. Główny scenarzysta produkcji przyznał, że nie powinniśmy czekać tylko na jeszcze jeden sezon.

„The Last of Us” z Pedro Pascalem i Bellą Ramsey zostało znakomicie przyjęte przez odbiorców – włodarze HBO oraz Warner Bros. Discovery zapewne nieprędko wypuszczą z rąk tak klimatyczny projekt, o którym nawet do finale 1. sezonu sporo się mówi. W marcu sam Neil Druckmann zachęcał do oczekiwania na następne epizody, prezentując grafikę nawiązującą do dalszej części historii. Obecnie swoją cegiełkę dokłada kolejny autor...

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas tegorocznej konferencji NAB w Las Vegas Craig Mazin wspólnie z czterema członkami ekipy produkcyjnej opowiedzieli o tworzeniu muzyki, efektów specjalnych oraz dopracowywaniu wyglądu zarażonych. Choć jeden z głównych twórców serialu nie chciał zdradzić zbyt wiele szczegółów na temat najnowszych odcinków, odniósł się do kwestii przyszłości produkcji. „The Last of Us” doczeka się więcej niż dwóch sezonów – Craig Mazin przyznał, że adaptacja gry posiada jeszcze „wiele historii do opowiedzenia”.

Naszym planem jest zrobienie tego nie tylko przez jeszcze jeden sezon. Powinniśmy być w pobliżu przez jakiś czas.

Jak na razie trwają wstępne prace nad 2. sezonem „The Last of Us”, a twórcy koncentrują się na stworzeniu scenariusza. Wiemy, że obsada oraz specjaliści ponownie będą nagrywać w Vancouver, lecz jak dotąd nie przedstawiono konkretnego terminu wkroczenia na plan filmowy – mówi się, że pierwszy klaps może zapaść jeszcze pod koniec tego roku.

Źródło: Deadline

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper