The Last of Us – 2. sezon od HBO z klimatyczną zajawką. Neil Druckmann szykuje graczy na atrakcje

Filmy/seriale
3714V
The Last of Us 2. Aktorka podkładająca głos Abby otrzymuje śmiertelne groźby
Wojciech Gruszczyk | 20.03.2023, 14:26

Wystarczyła jedna grafika, by pobudzić fanów The Last of Us. Neil Druckmann potwierdził, że choć dzisiaj fani nie mogą liczyć na kolejny epizod 1. sezonu serialu HBO, to następna opowieść powstaje i na pewno nie zabraknie w niej Abby Anderson.

Społeczność The Last of Us w ostatnich tygodniach systematycznie mogła obserwować nowe epizody serialu przygotowane przez HBO i PlayStation. Po dziewięciu ekscytujących odcinkach nadszedł czas na długą przerwę, ale możemy mieć pewność, że prace nad 2. sezonem trwają.

Dalsza część tekstu pod wideo

Neil Druckmann wykorzystał okazję, by potwierdzić, że choć tym razem nie otrzymamy nowego odcinka, to jednak nowa opowieść znajduje się w realizacji. Fani w tym wypadku skupili się na wymownej grafice, ponieważ współtwórca serialu nawiązał do znanej sceny z The Last of Us Part II i Abby:

„Nie ma dziś TLoU na HBO. Ale sezon 2 jest już w drodze! Przetrwajcie i przeżyjcie!”.

Jak wiadomo Abby odegra gigantyczną rolę w 2. sezonie „The Last of Us”, a sama aktorka, która wcieli się w tę postać może zmierzyć się z dużą falą negatywnych opinii. Jak wiadomo Abby odegrała dużą rolę w następnych odcinkach.

Neil Druckmann i Craig Mazine powinni teraz zajmować się wstępnymi pracami nad 2. sezonem „The Last of Us”, bo według przecieków prace na planie mają rozpocząć się pod koniec roku.

Źródło: Neil Druckmann

Komentarze (113)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper