The Last of Us to najczęściej oglądany serial w USA stacji Sky dla nowej serii. Produkcja pobiła Ród smoka

Filmy/seriale
1213V
Bella Ramsey - The Last of Us
Wojciech Gruszczyk | 28.03.2023, 14:46

HBO i PlayStation przygotowały znakomitą produkcję, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem, ale dopiero teraz stacje podsumowują wynik „The Last of Us” i potwierdzają sukces historii. To największa nowa seria stacji Sky na terenie Stanów Zjednoczonych.

HBO już wcześniej informowało o znakomitych wynikach „The Last of Us”, ale teraz otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie świetnych rezultatów serialu. Sky potwierdziło, że finał 1. sezonu historii Joela i Ellie zobaczyło już ponad 3 mln widzów w Wielkiej Brytanii i historia bez problemu wyprzedziła ostatnie epizod „Rodu smoka”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii chcieli jak najszybciej poznać 9. odcinek i około 1,2 mln widzów zobaczyło ostatni epizod sezonu w premierową noc na Sky Atlantic. Był to lepszy wynik nawet od niezwykle popularnego „Love Island”.

Serial cieszył się także gigantycznym zainteresowaniem w Stanach Zjednoczonych i według Sky to właśnie „The Last of Us” zanotował najlepszy wynik w historii stacji dla nowej serii.

Dane z Wielkiej Brytanii są interesujące, ponieważ to właśnie Sky oferuje widzom wszystkie produkcje HBO – za sprawą umowy, która ma trwać przez kilka najbliższych lat. Klienci nie mają innej możliwości i muszą oglądać hity HBO właśnie za pomocą wspomnianej stacji. 

Źródło: Deadline

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper