Hellblade 2 z fotorealistyczną grafiką. Ninja Theory „przesuwa granice animacji twarzy w czasie rzeczywistym”

Gry
4619V
Hellblade 2
Wojciech Gruszczyk | 22.03, 18:30

Ninja Theory właśnie opublikowało nową pokazówkę Hellblade 2. Najnowsza produkcja zmierzająca na Xboksy Series X|S oraz komputery osobiste ma zaskoczyć grafiką – deweloperzy do opracowania gry wykorzystują Unreal Engine 5.

Hellblade 2 to bez wątpienia jedna z najciekawszych gier w katalogu Microsoftu, która w dniu premiery powinna zachwycić wielu graczy. Już pierwsza część opracowana przez Ninja Theory zapewniła niesamowite doświadczenie, a kontynuacja ma poprawić każdy element znanej przygody, by zaoferować zainteresowanym genialne wrażenia.

Z powodu trwającego GDC otrzymaliśmy małą pokazówkę Hellblade 2. Deweloperzy podkreślają, że wykorzystując Unreal Engine 5 i technologię MetaHuman mogą „przesunąć granice animacji twarzy w czasie rzeczywistym”. 

Twórcy pokazali nowy materiał, a jednocześnie podkreślają, by w miarę możliwości oglądać pokazówkę ze słuchawkami na głowie – Hellblade 2 ma zachwycić graczy nie tylko grafiką, ale również odpowiednim udźwiękowieniem, czego najnowszy zwiastun jest dobrym przykładem.

Hellblade 2 nie ma aktualnie daty premiery, ale według plotek pozycja ma trafić na Xboksy Series X|S i PC pod koniec 2023 roku lub na początku 2024 roku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (306)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper