Xbox Game Pass z nowymi grami na marzec! Microsoft szykuje graczy na produkcję Sony

Gry
5728V
Xbox Game Pass logo
Wojciech Gruszczyk | 21.03, 14:12

Microsoft właśnie potwierdził następne gry zmierzające do katalogu Xbox Game Pass. Korporacja nie zwalnia i szykuje kolejne tytuły, które w następnych dniach zostaną zaoferowane klientom popularnej usługi.

Xbox Game Pass został już dzisiaj rozbudowany o Ni no Kuni II: Revenant Kingdom Prince's Edition, ale była to ostatnia pozycja z ujawnionych gier na początku miesiąca, więc mogliśmy mieć pewność, że producent szykuje następne tytuły, które zostaną zaoferowane graczom w drugiej połowie miesiąca i na początku kwietnia. Teraz poznaliśmy zestawienie pozycji.

Xbox Game Pass - nowe produkcje

  • MLB The Show 23 (Cloud and Console) – 28.03 
  • Infinite Guitars (Cloud, Console, and PC) – 30.03

Microsoft do końca miesiąca chce zapewnić klientom jeszcze dwie produkcje, jednak warto zwrócić uwagę, że z jednej strony gracze kolejny raz zapoznają się z pozycją przygotowaną przez studio PlayStation, a z drugiej użytkownicy usługi otrzymają dostęp do ciekawej gry muzycznej.

MLB The Show 23 oraz Infinite Guitars wylądują nie tylko w abonamencie Xbox Game Pass na konsolach, komputerach osobistych oraz w chmurze, a także zadebiutują w obu usługach, więc gracze mogą szykować się na sporo atrakcji.

Warto pamiętać, że poznaliśmy już wstępną ofertę Xbox Game Pass na kwiecień i na liście pojawia się między innymi Ghostwire: Tokyo.

Xbox Game Pass z nowymi grami na marzec - 2023

Źródło: Xbox

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper