Beta Diablo 4 pozwoliła przystąpić do walki z bossem świata. Aszawa na rozgrywce

Gry
2555V
Diablo 4 Aszawa
Iza Łęcka | 20.03, 09:02

W trakcie testów nadciągającej diabolicznej produkcji Blizzarda nie zabrakło wyzwania, które wymagało od śmiałków wiele zręczności. Aszawa, pierwszy boss świata, wymęczył zespoły i ujawnił część atrakcji przygotowanych przez deweloperów.

Sympatycy Diablo nie mogli mówić o komfortowej rozgrywce podczas bety Diablo 4. Ogromne zainteresowanie sprawiło, że serwery nie wyrabiały, pojawiały się błędy, a infrastruktura niekorzystnie oddziaływała na doświadczenie. Studio oczywiście miało pełną świadomość trudności, z jakimi przyszło zmierzyć się uczestnikom, dlatego koncentrowało się na stosownych poprawkach. Dopiero w niedzielę dopracowano pozycję, dzięki czemu można było stanąć do walki z Aszawą. Jest to pierwszy boss świata, na którego można było się natknąć w wyznaczonym miejscu, o wyznaczonym czasie.

Bestia wyposażona w charakterystyczne ostrza na przedramionach była nie tylko ogromna, ale jednym atakiem mogła wyeliminować nawet doświadczonych śmiałków, przez co podczas starcia niezbędne okazało się panowanie nad postacią i wyczuwanie kolejnych ruchów demona. Aszawa wymęczyła nawet bardzo liczne zespoły, a dodatkową przeszkodą był czas – na pokonanie bestii było tylko 15 minut.

Zgodnie z podstawowymi założeniami śmierć bossa miała przynieść szereg cennych nagród, z czego specjaliści z Blizzarda się wywiązali. Uczestnicy walki mogli liczyć na kilka nowych błyskotek. Przede wszystkim jednak potwór był przedsmakiem atrakcji, jakich możemy się spodziewać w pełnej wersji Diablo 4.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo 4.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (85)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper