Dead Island 2 zaoferuje dużą zawartość. Twórcy ujawnili czas niezbędny do ukończenia gry

Gry
2113V
Dead Island 2
Wojciech Gruszczyk | 14.03, 19:45

Dead Island 2 nie będzie przyjemnością na jeden wieczór. Twórcy potwierdzili ważny szczegół dotyczący najnowszej przygody pełnej zombie – gra od samej premiery zapewni sporą zawartość, więc gracze mogą szykować się na atrakcje.

Już wczoraj mogliście zapoznać się z pierwszymi wrażeniami redakcji dotyczącymi Dead Island 2. Deweloperzy zapewnią krwawą przygodę pełną humoru – TUTAJ znajdziecie naszą opinię na temat gry.

Twórcy chętnie odpowiadają na pytania i redakcja Wccftech miała okazję porozmawiać z dyrektorem artystycznym. Adam Olsson potwierdził ważną wiadomość – według otrzymanych informacji pozycja ma zaoferować około 20 godzin rozgrywki.

Deweloper nie zna dokładnych szczegółów, ale jeśli weźmiemy udział w „w niektórych misjach pobocznych i innych aktywnościach, całe doświadczenie to około 20 godzin”.

Gracze w tym wypadku zapoznają się z częścią zadań pobocznych oraz oczywiście głównym wątkiem. Zainteresowani będą mogli również poznać całą przygodę w kooperacji, co na pewno wpłynie pozytywnie na regrywalność – w końcu w pozycji znajduje się kilku różnych bohaterów. 

Pierwszy Dead Island mogliśmy ukończyć w około 18-19 godzin, a Dying Light zapewnił przygodę na 17-18 godzin. Techland dopiero w Dying Light 2 podkręcił opowieść tworząc trwającą 24 godziny historię.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dead Island 2.

Źródło: wccftech

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper