Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2014 13:29
Remake Ratchet & Clank wygląda jak film w czasie rzeczywistym?
1813V

Remake Ratchet & Clank wygląda jak film w czasie rzeczywistym?

Pod koniec października gracze będą mogli zapoznać się z Sunset Overdrive, czyli ekskluzywnym tytułem na Xboksa One od Insomniac Games. Jednak posiadacze PlayStation 4 nie powinni rozpaczać, ponieważ twórcy od dłuższego czasu przygotowują remake Ratchet & Clank 2015 i według najnowszych doniesień – projekt wygląda wyśmienicie!

Sony w trakcie konferencji na E3 zapowiedziało, że powstanie film na podstawie uniwersum Ratcheta oraz Insomniac Games odświeży pierwszą odsłonę tej wielkiej serii. W sprawie produkcji na PlayStation 4 wypowiedział się Jeremy Conrad (były pracownik IGN.com), który twierdzi, że gra ma zostać zaprezentowana na specjalnym show Sony w grudniu.

O imprezie PlayStation Experience informowaliśmy w piątek. Jest to aktualnie plotka, ale musicie przyznać, że okazja na zaprezentowanie tego dzieła jest wyśmienita. Conrad w kolejnej informacji, która również jest plotką, wspomniał, że tytuł ma wyglądać  „tak jak na filmie”, następnie dodał „niektóre sceny z filmu w czasie rzeczywistym”.

Brzmi to naprawdę bardzo optymistycznie i na pewno chętnie sprawdzę starego-nowego Ratcheta.

Źródło: http://www.worldsfactory.net/2014/10/12/rumor-ratchetclank-remake-playstation-experience-looking-like-movie

Tagi: ekranizacja film Insomniac Games playstation experience Ratchet & Clank remake