Suicide Squad: Kill The Justice League zaliczy ogromne opóźnienie? Gra może nie zadebiutować w 2023 roku

Gry (plotka)
1346V
Suicide Squad: Kill The Justice League
Iza Łęcka | 13.03.2023, 13:10

W minionym tygodniu Jason Schreier jako pierwszy informował o opóźnieniu Suicide Squad: Kill The Justice League, sugerując jednocześnie, że produkcja zadebiutuje za kilka miesięcy, a deweloperzy zajmą się wyłącznie drobnymi poprawkami. Z przytoczoną opinią nie zgadza się Jeff Grubb, który zwiastuje większe kłopoty Rocksteady Studios.

Zgodnie z oficjalnym harmonogramem Suicide Squad: Kill The Justice League powinno zadebiutować za 74 dni. Podczas ostatniego State of Play mogliśmy zobaczyć ujęcia z rozgrywki, które nie spotkały się ze zbyt dużym entuzjazmem graczy. Co tu dużo mówić, najprawdopodobniej właśnie złe przyjęcie produkcji miało wpłynąć na jej sytuację – najnowsze doniesienia wskazują, że Rocksteady Studios zdecydowało się opóźnić premierę tytułu, by go dopracować. Niedawno Jez Corden z Windows Central stwierdził, że pozycja może znaleźć się na rynku dopiero w trzecim kwartale tego roku, tymczasem najnowsze doniesienia odnoszą się do późniejszego terminu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Do sprawy odniósł się Jeff Grubb, który słyszał, że Suicide Squad: Kill The Justice League może trafić na rynek dopiero w 2024 roku, a  twórcy zajęliby się większymi zmianami w produkcji.

„(Plotka) Jeff Grubb słyszał, że Suicide Squad może zostać opóźniony do 2024 roku.

To większe opóźnienie niż to, które zostało wcześniej przedstawione. To źródło zawsze było wiarygodne”.

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, będziemy świadkami kolejnego dużego opóźnienia pozycji Warner Bros. Games. Przedsiębiorstwo chwaliło się kapitalnym sukcesem Hogwarts Legacy, jednakże nie może liczyć na podobne rezultaty gier związanych z uniwersum DC – przypomnijmy, ze Gotham Knights nie podbiło rankingów sprzedaży.

Jak dotąd wydawca oraz studio nie odnieśli się do jakichkolwiek plotek.

Źródło: IdleSloth84_

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper