Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2014 14:54
Dwóch graczy pokonało pierwszy Raid w Destiny
1555V

Dwóch graczy pokonało pierwszy Raid w Destiny

Bungie jeszcze kilka tygodni przed premierą zapewniało, że Raidy w Destiny będą tak wymagające, że ukończą je wyłącznie zorganizowane grupy sześciu graczy. Natomiast dzisiaj możemy zobaczyć zmagania śmiałków, którzy ukończyli Vault of Glass w duecie.

Tylko kwestią czasu było dopakowanie postaci, uzbieranie odpowiedniego ekwipunku i zapamiętanie kilku potrzebnych rzeczy, aby w dość ekspresowym tempie (odrobinę ponad godzina) i w zaledwie dwie osoby ukończyć Vault of Glass.

Co ciekawe, już wczoraj w Sieci pojawiały się materiały, na których trójka zainteresowanych bez większych problemów przedzierała się przez lochy.

Na zamieszczonym materiale przez chwilę do gry dołącza trzeci gracz – nie jest to oszustwo, a po prostu do poprawnego przejścia jednego z etapów (Labirynt) niezbędny jest trzeci Strażnik. Prawdopodobnie twórcy nie spodziewali się takiej sytuacji.

Warto pamiętać, że Bungie rozważa wprowadzenie do Raidów matchmakingu i możliwe, że już niedługo zagramy w Vault of Glass z nieznajomymi.

Źródło: http://www.vg247.com/2014/10/09/destinys-vault-of-glass-beaten-by-just-two-guardians/

Tagi: activision Bungie destiny gameplay