7 dni konta premium w Broken Ranks, polskim MMORPG, na hasło PPE.pl!

Mat. sponsorowany
3776V
Broken ranks
redakcja | 01.03.2023, 07:00

Mamy dla Was niespodziankę w postaci 7 dni konta premium na dobry początek w Broken Ranks, tytule MMORPG od polskiego studia Whitemoon Games, które zdecydowanie warto sprawdzić.

Co należy zrobić, aby otrzymać bonusowe premium w Broken Ranks? Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie gry (TUTAJ), a w formularzu rejestracji wpiszecie nasz kod: PPEPL

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz pozostało jedynie pobrać klienta ze strony głównej gry, zalogować się wpisanymi danymi i cieszyć się rozgrywką. Stwórzcie postać, zalogujcie się i odbierzcie 7 dni bezpłatnego konta premium!

Co to w ogóle za tytuł? Broken Ranks to darmowe, dostępne na PC, MMORPG polskiej produkcji. W lekkim skrócie: sprawdzony format cRPG, nostalgiczny i oldschoolowy, wzbogacony o wymiar MMO i oryginalny system walki, przypominający ten znany z Heroes of Might & Magic. Całość jest przedstawiona w rzucie izometrycznym, który na myśl przywodzi popularne, światowe klasyki, takie jak Baldur’s Gate.

To nie wszystko! Oprócz epickich wydarzeń zmieniających kształt świata zetkniesz się z elementami trudnej codzienności, jak przehandlowanie córki za węgiel, pomoc pobitej prostytutce… Spotkasz się także z licznymi zwrotami akcji, gdzie np. podczas prowadzonego śledztwa okaże się, że zamiast duchów nawiedzających studnię, na jej dnie znajdziesz pijaczków zmagających się z ekonomicznymi skutkami ubóstwa (brakiem lokalnego bimbru). Samo życie… ;) 

Więcej informacji znajdziecie na stronie https://brokenranks.com

Zapraszamy również do przeczytania naszej recenzji Broken Ranks.

Promocja trwa do dnia 05.03 włącznie. 

Źródło: własne

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper