Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2014 17:25
Najgorszy piłkarz na świecie znajduje się w Wiśle Kraków?
2639V

Najgorszy piłkarz na świecie znajduje się w Wiśle Kraków?

Mamy wśród czytelników fanów Wisły Kraków? To pewnie będą zdziwieni, ponieważ jeden z zawodników „Białej Gwiazdy” jest najgorszym zawodnikiem w Fifie 15. 

Zawsze ktoś musi zamykać tabelę, a w tym roku przedstawiciele EA Sports zdecydowali, że najgorszymi piłkarzami na świecie są Piotr Żemło oraz maltański pomocnik Paul Tisdal z Exeter City (czwarty poziom ligowy w Anglii).

Jednak jak celnie zauważyli redaktorzy Sport.pl – nawet w samej Wiśle dość łatwo moglibyśmy znaleźć gorszych piłkarzy, a po prostu młody zawodnik Franciszka Smudy został przez Elektroników ostro skrzywdzony. Wyżej od Żemło znajduje się przykładowo Lucas Guedes (49), który ma problemy z dostaniem się do trzecioligowych rezerw.

Dla ciekawskich – tak prezentują się wszystkie szczegóły zawodnika:  

Warto przypomnieć, że w najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie naszą recenzję Fify 15 oraz dwa teksty - FIFA Story oraz 10 lat Fify w Polsce. Nasza opinia na temat piłki od EA Sports trafiła również na PPE (tutaj). Miesięcznik PSX Extreme możecie nabyć między innymi:

  • drogą tradycyjną (kioski, salony prasowe, Empik)
  • poprzez nasz sklepik - bezpłatna wysyłka!
  • wersji PDF
  • w formie e-wydania dostępnego na platformach e-Kiosk i eGazety.pl (cena 8 zł)

Źródło: http://www.krakow.sport.pl/sport-krakow/1,115698,16770334,Wisla_Krakow__Piotr_Zemlo_najgorszym_pilkarzem_w_grze.html

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 15