Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2014 16:17
Jesteś gotowy na strach? Wylądował premierowy zwiastun Obcy: Izolacja
1114V

Jesteś gotowy na strach? Wylądował premierowy zwiastun Obcy: Izolacja

Po kilku radachfragmentach rozgrywki, dziwnym miejscu do grania i pierwszych ocenach, twórcy opublikowali w Sieci premierowy zwiastun Alien: Isolation (Obcy: Izolacja). Materiał skupia się na fabule.

W tym tygodniu zainteresowani gracze będą mogli wyruszyć w niemal 20 godzinną podróż z Obcym. Będzie na pewno strasznie, wymagająco i podobno ciekawie. Pierwsze zdania są podzielone, ale mogliśmy przewidzieć, że taka forma rozgrywki nie wszystkim przypadnie do gustu. Mozolne powtarzanie etapów, wyczekiwanie na odpowiedni moment, siedzenie w cieniu – do takiej rozgrywki trzeba kilograma cierpliwości.

Zaprezentowany dzisiaj materiał różni się od wcześniejszych filmów – tym razem jest dłużej, mocniej i z odpowiednim akcentem... No może tego ostatniego nie brakowało w tych wszystkich poradach, ale dobrze, że twórcy w taki sposób kończą tę podróż.

Naszą recenzję Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) przeczytacie w nadchodzącym numerze PSX Extreme oraz już niedługo na PPE.

Dla przypomnienia, kilka porad: nie wolno strzelaćbiegaćukrywać się w wentylacjikrzyczećnależy uważać na wybraną drogętrupynie zapalimy palącego się androida i nigdy nie jesteśmy bezpieczni. Natomiast w piątek zadebiutował zwiastun "ostatnia szansa".

Źródło: YouTube

Tagi: alien: isolation Creative Assembly premierowy trailer Sega zwiastun