3 gry dostępne za darmo. Gracze mogą sprawdzić klasyki

Gry
1334V
Alien Breed
Wojciech Gruszczyk | 15.02.2023, 19:34

Sympatycy rozgrywki na PC nie mogą narzekać na brak ciekawych ofert, ponieważ zainteresowani mogą dzisiaj dorzucić na cyfrową kupkę wstydu trzy następne tytuły. GOG oferuje graczom Alien Breed Trilogy.

Na platformie GOG możemy zapoznać się z kolejną promocją – firma z okazji Walentynek przeceniła ponad 3300 produkcji i gracze mogą sięgnąć po gry z rabatami wynoszącymi aż 90%. Korporacja kolejny raz zachęca do swojego sklepu przez darmowe produkcje i tym razem zainteresowani sięgną po trylogię.

Dalsza część tekstu pod wideo

Alien Breed: Impact, Alien Breed 2: Assault oraz Alien Breed 3: Descent są dostępne za sprawą pakietu Alien Breed Trilogy – pakiet znajdziecie pod tym odnośnikiem.

Nie możemy w tym wypadku mówić o najświeższych tytułach, jednak na pewno warto wrzucić pozycje do kolekcji, by w wolnej chwili sprawdzić gry. Pierwsza część zadebiutowała na rynku w 2009 roku i zebrała oceny na poziomie 64-71%, a na dwie kontynuację czekaliśmy zaledwie rok i opinie były podobne – 63-69% dla Alien Breed 2: Assault i 64-68% dla Alien Breed 3: Descent.

Warto jednak zaznaczyć, że już w 2009 roku gracze mogli zapoznać się z odświeżonym tytułem – Team17 zmierzyło się ze shooterem z lat 90. Poniżej zobaczycie zwiastun Alien Breed: Impact, który tak naprawdę bardzo dobrze pokazuje, czego mogą spodziewać się gracze po całej kolekcji.

Źródło: Wario64

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper