Velma otrzyma 2. sezon. HBO Max będzie kontynuować „najgorszą animację w historii”

Filmy/seriale
2023V
Velma
Wojciech Gruszczyk | 13.02.2023, 19:56

Nieważne co mówią, ważne żeby mówili...? „Velma” została skrytykowana przez widzów oraz dziennikarzy, ale rekordowa oglądalność sprawiła, że HBO Max pracuje nad 2. sezonem historii. Jest to najlepszy przykład tego, jak aktualnie działają największe platformy SVOD.

„Velma” została określona najgorszą animacją w historii IMDB – serial zebrał tylko 42% poleceń od krytyków z Rotten Tomatoes, a widzowie ocenili produkcję na 7%. Opowieść była szeroko krytykowana, ale jednocześnie... zanotowała rekordową oglądalność w HBO Max.

Dalsza część tekstu pod wideo

To właśnie ten rezultat sprawił, że Warner Bros. Discovery postanowiło rozwijać opowieść. Twórcy pierwszej historii otrzymali możliwość opracowania kontynuacji – wiadomość podało Deadline, który potwierdza, że jest to „najczęściej oglądany debiut serialu animowanego w historii” platformy.

Jesteśmy świadkami bardzo ciekawej sytuacji, bo widzowie chcieli się przekonać, czy „Velma jest aż tak zła, jak ludzie opowiadają” i dzięki temu doprowadzili do powstania 2. sezonu.

Aktualnie nie znamy szczegółów dotyczących premiery, jednak możecie mieć pewność, że krytyka w tych czasach nie ma większego znaczenia. Widzowie głosują... oglądalnością i jeśli produkcja cieszy się odpowiednim zainteresowaniem, to niezależnie od recenzji oraz opinii, ma dużą szansę powrócić na serwery.

TUTAJ znajdziecie naszą recenzję 1. sezonu „Velmy”

Źródło: Deadline

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper