Halo Infinite ratowane przez 343. Playlista z dziełami fanów. Ponad 20 map w produkcji i przecieki o Sezonie 3

Sam Microsoft wydaje się obecnie niepewny przyszłości Halo Infinite, na co wskazują pytania z ostatniej ankiety przygotowanej przez giganta z Redmond. 343 Industries, pomimo dużych zwolnień, kontynuuje pracę nad tą strzelanką.
Od wczoraj miłośnicy Halo Infinite mogą prowadzić zmagania sieciowe w nowej playliście, w której pojawiać się będą wyłącznie mapy stworzone przez fanów w trybie Forge.
Na starcie 343 Industries proponuje nam w nowej playliście zatytułowanej Community Collection cztery mapy wykreowane przez fanów. To dwa „remake’i” znanych już propozycji, czyli Salvation (wariacja na temat Damnation z Halo Combat Evolved) oraz Starborad, które stanowi przeróbkę Midship z Halo 2. Kolejne dwie mapy to nowości w postaci Absolution i Perilous. Tutaj również wyczuwalne są jednak inspiracje poprzednimi arenami. Absolution czerpie pomysły z Sanctuary z Halo 2 oraz z Guardiana, który pojawił się w Halo 3. W Perilous zauważalne są natomiast odniesienia do Lockout z Halo 2.




Nowa playlista Community Collection, która będzie regularnie aktualizowana o nowe mapy, to tylko przedsmak atrakcji, które otrzymamy w 3 Sezonie. Według przecieków 343 pracuje obecnie nad ponad 20 mapami do Halo Infinite. Jedną z nowych aren rozgrywki w trzecim Sezonie ma być Crystal Cave. Świeżym trybem rozgrywki ma być natomiast moduł Infection. Sezon 3 powinien wystartować, według oficjalnej zapowiedzi 343, już 7 marca 2023 r.
343 Industries zmaga się ostatnio z dużymi zwolnieniami. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.
The rumors about a Halo Infinite Alpha build being leaked out are true.
— Halo Leaks (@leaks_infinite) February 8, 2023
MS is not happy, if you have it delete it.
Few things we can say is -
- Heavily based around Iratus
- Infection possibly the main event for S3
- New backgrounds for start menu & MP
- 20+ maps in development pic.twitter.com/2YHlWalH1M
Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Halo Infinite.