Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2014 18:30
Goblin Asasyn znowu atakuje - nowy gameplay z Styx: Master of Shadows
740V

Goblin Asasyn znowu atakuje - nowy gameplay z Styx: Master of Shadows

Francuzi z Cyanide postanowili kolejny raz przedstawić nam swojego goblina, który niczym Asasyn eliminuje kolejne tłumy rywali i niepostrzeżenie przedziera się przez różne lokacje. Świeży gameplay z Styx: Master of Shadows zapowiada zabawę z ukrycia.  

Jeśli lubicie eliminować rywali w cieniu, wyczekiwać na „odpowiedni moment” i od czasu do czasu napluć na jedzenie przeciwników – wyczekujcie na jakiekolwiek informacje o premierze Styx: Master of Shadows.
 
Gra miała trafić na rynek już w przyszłym tygodniu, ale cisza w temacie nie wróży nic dobrego. Na stronie produkcji bez problemu zamówimy grę na Steam, ale obok informacji o PlayStation 4 i Xboksie One widnieje adnotacja „wkrótce”. 
 
Wracając do samej gry – to się może naprawdę udać! Jeśli autorzy zaprezentują nam odpowiednio wyśrubowany poziom trudności, to gracze z uśmiechem na twarzy zabawią się z tym goblińskim Asasynem. 
 
Pewnie sukces tej produkcji zależy od inteligencji oponentów, ale patrząc na kolejny materiał, myślę, że nie jest źle. Na plus na pewno trzeba zaliczyć różne możliwości walki i ciekawe patenty (przykładowo zatrucie jedzenia). 
 

Źródło: YouTube

Tagi: