Star Wars Jedi: Survivor zachwyci? 9-minutowy gameplay pokazuje oczekiwaną historię

Gry
2749V
Star Wars Jedi: Survivor
Wojciech Gruszczyk | 07.02, 18:11

Twórcy z Respawn Entertainment potrzebują więcej czasu na przedstawienie graczom nowej historii z uniwersum Gwiezdnych wojen, ale już dzisiaj możemy sprawdzić dłuższy fragment rozgrywki z przygody. Cal Kestis pokazuje swoje umiejętności i walczy na dwa miecze.

Star Wars Jedi: Upadły zakon okazało się wielkim sukcesem, więc Electronic Arts już po kilku miesiącach po premierze gry wspominało o nowym uniwersum. Pod koniec zeszłego roku zaprezentowano pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki oraz potwierdzono datę premiery, a teraz możemy sprawdzić konkretny gameplay.

Star Wars Jedi: Survivor zaliczyło sześciotygodniowe opóźnienie – twórcy zakończyli już główne prace nad tytułem, a teraz dbają o dopracowanie pozycji, by mieć pewność, że gracze w dniu premiery będą mogli doświadczać przygody bez większych błędów.

Na rozgrywce zobaczycie sporo eksploracji świata, ale również walki. Cal Kestis w nowej grze otrzyma dostęp do wcześniej niedostępnych ruchów, ale oczywiście nadal głównym orężem postaci ze świata Gwiezdnych wojen będzie miecz świetlny. Film jednak potwierdza, że główny bohater serii otrzymał w swoje ręce kilka nowych zabawek.

W Star Wars Jedi: Survivor nie zabraknie także pięknych widoków, czego zaprezentowany gameplay jest najlepszym przykładem. Respawn Entertainment może zaoferować graczom kolejną wyjątkową przygodę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (80)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper