PlayStation z konkretną kampanią promocyjną. Gigantyczny lewiatan na ulicach

Gry
2325V
PlayStation Kratos Wielka Brytania
Wojciech Gruszczyk | 30.01, 19:33

Sony rozpoczęło dzisiaj nową kampanię marketingową, która ma zachęcić graczy do kupowania PlayStation 5. Konsola jest już lepiej dostępna, więc z tej okazji na ulicach Londynu wylądował wielki topór Kratosa. Firma chce najwidoczniej zainteresować swoim tytułem fanów serii God of War.

God of War Ragnarok zadebiutował w zeszłym roku, ale Sony dotychczas nie zdecydowało się na większą kampanię promocyjną historii. Wszystko za sprawą problemów z dostępem do PlayStation 5 – korporacja zdawała sobie sprawę, że nie każdy będzie mógł kupić PS5, więc firma wstrzymywała się z większymi akcjami.

Teraz jednak problemy z dostępem do PS5 zostały zażegnane, więc Sony poprosiło Kratosa, by ten zostawił na kilka dni swój topór na ulicach Londynu. Zainteresowani mogą zrobić sobie ładną fotkę z lewiatanem.

W najnowszym spocie nie brakuje sceny z Kratosem, ale warto zwrócić uwagę, że materiał pokazuje również tajemniczą kobietę. Według pierwszych opinii może to być zajawka nowego Uncharted, ale na potwierdzenie musimy zaczekać.

Pozostaje mieć nadzieję, że kolejnym ruchem PlayStation będzie duże wydarzenie, podczas którego poznamy nowe gry zmierzające na PlayStation 5.

title

title

title

title

Źródło: PlayStationUK

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper